Yükleniyor

Web Tasarım

Mobil Uygulama

MOBİL UYGULAMA

Günümüzün gelişen teknolojisi içerisinde önemli bir yere sahip olan akıllı telefon ve akıllı cihazlar ile birlikte yeni bir hizmet de gelişti: mobil uygulama geliştirme.

Acıbadem Medya olarak, markanıza ait; Iphone,Ipad, Android,Windows 8, İOS uygulama ve Iphone,Ipad, Android, İOS yazılım geliştirme hizmetini şık ve kullanışlı bir şekilde sunmaktayız.

Özelllikle Iphone ve Android, mobil teknoloji dünyası içerisinde yer alan iki büyük mobil platform olarak karşımıza çıkmaktadır. 2008 yılında piyasaya sürülen Android işletim sistemleri, günümüzde akıllı telefonların neredeyse yarısından fazlasında kullanılmaktadır. Bu da mobil teknoloji platformu içerisinde yer almanın markanıza olan faydalarını gözler önüne serer.

Mobil uygulamaların günümüz teknolojisi ile birlikte artması ve yaygınlaşmış olması da farklılık yaratmanın gerekliliğini beraberinde getirmiştir. Bu nedenle markanıza ait mobil uygulama geliştiricinin özel olması ve markanıza göre tasarlanmış olması gerekmektedir. Yani gelişen mobil uygulama kullanımı tasarımı da beraberinde getirmiştir. Bu kadar çok mobil uygulamanın geliştiği günümüzde; Acıbadem Medya olarak, markanızın farklılığını ve özgünlüğünü öne çıkaracak mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.