Yükleniyor

Web Tasarım

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ

Şirket ya da kurumunuza ait web sitelerinin yönetimi için tasarlanan ve tarafınızca sayfanızın yönetimini sağlayan yazılımlara İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System-CMS) adı verilir. Bilgisayar üzerinden ya da el ile yapılan iş akışını yönlendiren tüm işlemleri kapsamaktadır.

Web tasarım alanında içerik yönetim sistemleri, kurumunuza ait web sayfalarının yönetimini sağlayan programlardır. Sizin ve yetkilendirdiğiniz diğer kişilerin, web sitesi yönetim panelini kullanarak, web sayfanıza ait içeriği dilediğiniz zaman değiştirmek ya da güncellemek için kullanılır. İçerik yönetim sistemini kullanarak web sayfanızın mevcut içeriğini değiştirebilir ya da yeni içerik oluşturabilirsiniz.

İçerik yönetim sistemleri sayesinde, web sayfanızda bulunan bilgileri değiştirebilir, güncelleyebilir ya da silebilirsiniz. Çünkü bu sistemler çok sayıda bilginin saklanmasına olanak sağlamaktadır.

Peki, bunun size ya da kurumunuza ne gibi faydaları olacak? İçerik Yönetim Sistemi kullanarak sürekli güncel tuttuğunuz web sayfanızda, kullanıcılarınız aradıkları bilgiye daha kolay ulaşabileceklerdir. Web sayfanız üzerinde gördüğünüz herhangi bir hatayı ya da eklemek istediğiniz yeni bir içeriği anında düzeltebilir ve değiştirebilirsiniz. Bunun için teknik bir personele olan ihtiyacınız azalır. Web sayfanızı sürekli güncel tutma imkânınızın olması, rakiplerinize karşı size avantaj sağlamaktadır. Web sayfanızın güncel olması müşterileriniz tarafından beğenilerek markanızın bilinirliliğinin artmasına ve potansiyel müşteri sayınızın fazlalaşmasına imkân sağlamaktadır.

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.