Yükleniyor

Web Tasarım

E-Ticaret

E-TİCARET

İnternet günümüzde hızla gelişen bir dünyadır. Ve bu dünya içerisinde e-ticaret, hızı giderek artan bir şekilde yer almaktadır.

E-ticaret gerçek hayatta ticaretini yaptığınız ürün ya da ürünleri, elektronik ortamda satışa sunmaktır. Bunun için gerekli olan size özel hazırlanmış bir e-ticaret sitesidir.

Sahip olduğunuz e-ticaret sitesi sayesinde, ürünlerinizin satışını 7/24 kesintisiz gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaretin sizin açınızdan en önemli faydalarından biri reklam giderini en aza indirerek, en hızlı şekilde ürünlerinizi hedef kitlenize ulaştırabilmenizdir. Ve bunu dünya çapında gerçekleştirebilirsiniz. Satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerinizi müşterilerinizin talepleri doğrultusunda elinizde bulundurur ve stok probleminizi de ortadan kaldırmış olursunuz.

E-ticaret sayesinde kendinize yeni bir pazar yaratmış olursunuz. Ürünler hakkında detaylı bilgi ve ürün özelliğini paylaşarak, müşterilerinize seçme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Ürünlerinizin siparişi elektronik ortam üzerinden verildiği ve alındığı için fatura, alındı makbuzu ya da sipariş takibi konularındaki hatalar azalır.

Ürünlerinizi ulaştırmak istediğiniz uzak müşterilerinize de ulaşabilir ve pazara coğrafi yakınlık gerekliliğini ortadan kaldırmış olursunuz.

E-ticaret sektörü ülkemizde ve dünyada gün geçtikçe daha hızlı gelişmekte ve yaygınlaşmakta. Bu rekabet ortamı içerisinde başarı ve devamlılığı sağlamak için iş süreçlerinizi ve şirket içi yapılarınızı ona göre ayarlamalısınız. Ancak bu şekilde e-ticaretin size sunduğu imkan ve olanaklardan sonuna kadar yararlanabilir ve müşteri potansiyelinizi artırarak kazanç elde edebilirsiniz.

Akıllı E-ticaret ile mağazanızı sanal yayına açabilir, ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz.

Size özel olarak hazırlanan E-ticaret sitesi ile sınırsız sayıda ürün yönetebilir ve satışa sunabilirsiniz.

Sanal mağazanızı bilgisayar bilgisine ihtiyaç duymadan kullanabilir ve yönetebilirsiniz.

Satışa sunduğunuz tüm ürünleriniz için, Kredi Kartı, Havale/EFT, Mail Order, Kapıda Kredi Kartı ve Nakit, Mobil Ödeme ve Paypal olmak üzere toplam 7 farklı ödeme seçeneğini müşterilerinize sunabilirsiniz. Sanal mağazanız üzerinden alışveriş yapan müşterileriniz; 256 bit SSL, 3D Secure ve Sanal Klavye ile güvende.

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.