Yükleniyor

Web Tasarım

WEB TASARIMI VE ÖNEMİ

WEB TASARIMI VE ÖNEMİ

Web, html, www, web sayfası, web tasarım, web sitesi, web tasarımı... Son yıllarda çok fazla duyduğumuz elektronik dünyaya ait terimlerden sadece bir kaçı. İsterseniz konuya bu çok sık duyduğumuz terimleri biraz tanıyarak başlayalım.

İngilizce kökenli olan bu terimleren "web" örümcek ağı, ağ, dokuma gibi kelimerden türeyerk günümüze gelmiş ve günümüzde görüntü, video ses gibi içerikleri yayınlayabildiğimiz servisler anlamına gelir. w.w.w (Worl Wide Web) ise dünyayı saran ağ olarak açıklanabilir.

Html ise (Hypertext Markup Language) web sayfaları hazırlanırken kullanılan bir lisandır. İşte web sayfası html adı verilen bu dilin kullanılması ile hazırlanmış ve içerisinde ses, yazı, video, görüntü vb olan ve tarayıcı ile görüntülenebilen dosyalara verilen addır. Web siteleri web sayfalarının belli bir düzen ve biçimde bir araya getirilmeleri ile oluşur. İşte bu nokta da web tasarımı devreye girer. Web tasarımı sayesinde web siteleri kullanımı kolay ve erişilebilir hale getirilir.

Profesyonel web tasarım kullanıcı odaklı ve yapılan işin amcına uygun olmalıdır. Güzel bir web tasarım iyi bir web sitesi anlamına gelmez.. Firma verimliliğini yükselten, kullanıcya hitap eden, kullanıcının aradığı bilgiye kolay erişimini sağlayan, firma giderini düşüren; menü, senkron, programlama altyapısı, grafik arayüzü, kullanılan renkler vb açısından kullanıya hitap eden, gereksiz ve kullanılmayacak öğeler içermeyen, abartıdan uzak bir biçimde tasarlanmış olmalıdır.

Profesyonellikten uzak hazırlanmış web tasarımdan kaçınılmalıdır. Burada profesyonellikten uzaktan kasıt, hazır şablonlar üzerine oturtulmuş sıradan web tasarımlardır. Bunlardan kaçınarak kuruma ya da kişiye özgün web tasarımlar kullanılmalıdır.Neden Web Sayfanız Olmalı?

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.