Yükleniyor

Web Tasarım

Hizmetler

Web Tasarım, Web Site Tasarımı

Dünyanın her yerinden hızlı, kolay ulaşılabilir ve size özel bir web tasarıma sahip olun.

GRAFİK TASARIM

Firmanızın iş kalitesini artıran ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak yollardan biri de kurum kimliği çalışmasıdır. Acıbadem Medya olarak uygun ve etkili bir dil kullanarak oluşturduğumuz grafik tasarım çalışmalarımızla markanıza ait kurumsal kimliğinizin ulusal ve uluslar arası alanda itibar kazanmasına katkı sağlıyoruz.

WEB YAZILIM (WEB PROGLAMA)

Web yazılım ile web sitenizi dilediğiniz yerden yönetebilir, istediğiniz değişiklikleri yapabilir, web sitesini yönetecek olan destek elemanı ihtiyacınız azalır ve mobil cihazlarda da kullanım sağlayabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA

Acıbadem Medya olarak, markanıza ait; Iphone,Ipad, android,Windows 8, ios uygulama ve Iphone,Ipad, android, ios yazılım geliştirme hizmetini şık ve kullanışlı bir şekilde sunmaktayız.

KURUMSAL SEO

Acıbadem Medya olarak şirketinize ait web sitelerinin kurumsal SEO çalışmasını yaparak; şirketinizin reklamlarını “black hat seo” gibi tekniklere başvurmadan doğal yollarla sağlıyor, bu çalışmayı uzman kişilerle gerçekleştiriyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Acıbadem Medya olarak sektöre yakınlığımız ve referanslarımız ile iletişim sağlamak istediğiniz hedef kitlenizin gözünde imaj ve itibarınızı, marka bilinirliliğinizi, güvenirliliğinizi arttıracak, akılda kalıcılığınız sağlayacak ve firmanızın imzası olacak kurumsal kimlik çalışmaları yapmaktayız.

E-TİCARET

E-ticaret gerçek hayatta ticaretini yaptığınız ürün ya da ürünleri, elektronik ortamda satışa sunmaktır. Bunun için gerekli olan size özel hazırlanmış bir e-ticaret sitesidir.

GOOGLE REKLAM (GOOGLE ADWORDS)

Artık zamandan tasarruf ederek, yeni müşterilerinize ulaşmanız çok kolay. İşletmenizi büyütmeniz için, belirlediğiniz bütçe ile istediğiniz zaman Google Reklam hizmetinden faydalanabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA ve SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Acıbadem Medya olarak, şirketinize ait sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi ile ilgili hizmeti sizlere sunmaktayız.

İÇERİK GELİŞTİRME

Acıbadem Medya olarak sektöre olan yakınlığımız ile tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyor, web sitenizin içeriğini geliştiriyor ve bu gelişmelere uygun olarak güncel tutuyoruz.

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.