Yükleniyor

Web Tasarım

GOOGLE REHBER KALİTE KURALLARI

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU - SEARCH ENGINE OPTIMIZATION (SEO)

Kalite yönergeleri

Google Rehber, kullanıcıları ve yerel işletmeleri hem İnternet'te hem de gerçek dünyada bir araya getirir. Son kullanıcılarımıza (ve sizin potansiyel müşterilerinize) en iyi şekilde hizmet vermek için Google Rehber hesabınıza ve girişlerinize ilişkin bir yönerge listesi oluşturduk.

Google Rehber Hesabınız

Sahiplik: Yalnızca işletme sahipleri veya yetkili temsilcileri Google Rehber'de işletme girişlerini doğrulayabilir.

Hesap E-posta Adresi: İşletme girişiniz birden fazla kullanıcı tarafından güncelleniyorsa, paylaşılan bir işletme e-posta adresi kullanın. Mümkünse, işletme alan adınıza bağlı bir e-posta hesabı kullanın. Örneğin, işletmenizin web sitesi www.google.com ise, [email protected] uygun bir e-posta adresi olacaktır.

İşletme Girişiniz

İşletme Adı: İşletmenizi tam olarak çevrimdışı dünyada göründüğü gibi gösterin.

İşletmenin fiziki olarak bulunmadığı konumlarda giriş oluşturmayın. Posta Kutuları doğru fiziksel konumlar olarak kabul edilmez. Posta Kutusu adresleriyle gönderilen girişler kaldırılır. Konumu genel olarak gösteren şehir veya cadde adları yerine işletmenin tam adresini kullanın. İster tek bir hesapta, ister birden fazla hesapta olsun, her işletme konumu için birden fazla giriş oluşturmayın. Tek bir konum yerine bir hizmet bölgesinde faaliyet gösteren işletmeler, hizmet verdikleri her şehir için ayrı bir giriş oluşturmamalıdır. Bir hizmet bölgesinde faaliyet gösteren işletmeler, merkez ofisi veya konumu için bir giriş oluşturmalı ve hizmet bölgelerini belirtmelidir. Girişinize hizmet bölgeleri ekleme hakkında daha fazla bilgi edinin. Hukuk büroları ve doktorlar gibi birden çok uzmanlık alanı olan işletmeler, her uzmanlıkları için bir giriş olmak üzere birden fazla giriş oluşturmamalıdır. Her uzman için veya genel olarak her ofis ya da klinik için bir giriş oluşturabilirsiniz. İşletmenizin fiziksel konumuyla alakalı olmayan bilgileri (ör. URL'ler, anahtar kelimeler) adres satırlarına eklemeyin.

Web Sitesi ve Telefon: İşletme konumunuza olabildiğince kestirme yoldan bağlanmayı sağlayan bir telefon numarası ve işletme konumunuzu gösteren bir web sitesi belirtin. Mümkünse, çağrı merkezi numarası yerine yerel telefon numarası kullanın. Kullanıcıları gerçek işletmeninkinden farklı açılış sayfalarına ya da telefon numaralarına yönlendiren veya "sevk eden" telefon numaralarını veya URL'leri vermeyin.

Kategoriler: Yazarken formda sağlanan öneriler arasından en az bir kategori belirtin. Az ve öz olacak şekilde işletmenizi en iyi tanımlayan kategorileri belirtin. Kategoriler işletmenizin ne yaptığını (ör. Aşılama) veya sattığı ürünleri (ör. Sony ürünleri veya yazıcı kağıdı) değil, işletmenizin ne olduğunu belirtmelidir (ör. Hastane). Bu bilgileri açıklamanızda belirtebilir veya özel ayrıntılar olarak ekleyebilirsiniz. Kategoriler konuma dayalı bilgiler içermemelidir (ör. Köpek Gezdirici Ankara'ya izin verilmez). Her giriş alanı için yalnızca bir kategoriye izin verilir. Giriş alanlarını çok sayıda kategoriyle "doldurmayın".

Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Hususlar

Uygun Olmayan İşletme Modellerİ

Yalnızca müşterilerle şahsen iletişim kuran işletmeler Google Rehber girişi için uygundur. Yapım aşamasında olan veya henüz hizmet vermeye başlamamış işletmeler Google Rehber'de giriş oluşturmak için uygun değildir.

Yazlıklar veya boş daireler gibi kiralık veya satılık mülkler, Google Rehber girişi oluşturmak için uygun değildir. Tek tek kiralık veya satılık mülkler yerine, satış veya kiralama işlerini yürüten merkez ofis için bir giriş oluşturun.

Ürünlerinizin satıldığı, ancak sahibi olmadığınız mağazalar için Rehber girişleri oluşturamazsınız. Bunun yerine, mağaza sahibinden özel ayrıntı ile Rehber girişini güncellemesini ve sizinki de dahil, stokta bulunan markaları ve ürünleri belirtmesini isteyebilirsiniz. Bu veriler Rehber Sayfasında görünemeyecek olsa da, bu bilgiler sistemimizin işletmenizi daha iyi tanımasına yardımcı olur ve potansiyel müşteriler işletmenizle ilgili aramalar yaptığında, organik girişlerinizin Google'da ve Google Haritalar'da uygun bir şekilde görünmesini ve sıralanmasını sağlar.

Ayrıca, sahibi olmadığınız veya temsil etme yetkinizin bulunmadığı bir konumda gerçekleşen devamlı bir hizmet, kurs veya toplantı için Rehber girişi oluşturamazsınız. Bilgilerinizin, etkinliğinize ev sahipliği yapan işletmenin Rehber Sayfasının Açıklama alanında görüntülenmesi için lütfen söz konusu işletmeyle gerekli koordinasyonu sağlayın.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Google, bu yönergeleri ihlal eden kişilerin veya işletmelerin Google Rehber veya diğer Google Hizmetlerine erişimini askıya alma hakkını saklı tutar ve ihlalin yasadışı olduğu durumlarda yasa uygulayıcılarla birlikte çalışabilir.

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.