Yükleniyor

Web Tasarım

Grafik Tasarım

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajın, yazı, tasarım ve görsel öğeleri birlikte kullanıp, 2 ya da 3 boyutlu olarak belli bir düzleme yerleştirilmesidir. Grafik tasarımın ilgi alanına afiş, kartvizit, broşür, kitaplar, logo tasarımı gibi birçok konu girmektedir.

Grafiker ya da grafik tasarımcısı farklı kökenlerden gelmiş, ancak aynı anlamı ifade eden iki kelimedir. Grafik tasarımcısı bu işin eğitimini almış kişilerdir. Sadece bilgisayar bilginizin iyi seviyede olması bu iş için yeterli değildir. Grafik tasarımı bir görsel sanattır. Bu nedenle grafik tasarımı yapacak kişinin renk bilgisi, yaratıcılık, uyum, hayal gücü gibi yeteneklerini bilgisayar bilgisi ile bütünleştirmesi gerekmektedir.

Grafik tasarımı içindeki öğenin etkili olup olmadığına, bütüne olan uyumu ve bütünle ilişkisine göre karar verilir.

Grafik tasarım yapılırken hedef kitlenize ulaştıracağınız mesajın görsellikle birleşmesi gerektiğini söylemiştik. Şöyle ki: Kurumsal kimliğinize uygun logo, amblem, antetli kağıt, broşür, kartvizit vb oluşturulmadır. Firmanıza ya da kurumunuza ait logo ya da amblem ne olursa olsun temel özelliği, görüldüğü anda hafızalarda yer eden, hedef kitle üzerinde istenen etkiyi yaratabilen, verilmek istenen mesajı tam yansıtan, sade ve dikkat çekici olan bir logo ya da amblem olmasıdır.

Firmanızın iş kalitesini artıran ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak yollardan biri de kurum kimliği çalışmasıdır. Acıbadem Medya olarak uygun ve etkili bir dil kullanarak oluşturduğumuz grafik tasarım çalışmalarımızla markanıza ait kurumsal kimliğinizin ulusal ve uluslar arası alanda itibar kazanmasına katkı sağlıyoruz.

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.