Yükleniyor

Web Tasarım

Google Reklam (Google Adwords)

GOOGLE REKLAM (GOOGLE ADWORDS)

Artık zamandan tasarruf ederek, yeni müşterilerinize ulaşmanız çok kolay. İşletmenizi büyütmeniz için, belirlediğiniz bütçe ile istediğiniz zaman Google Reklam hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İnternet dünyasının hızla geliştiği günümüzde işletmelerin reklamlarını yapabilecekleri yeni bir alan daha gelişti. Google tarafından hizmete sunulan Google Adwodrs. Arama motorlarında, kullanıcıların anahtar kelimeler ile yaptığı arama sonucu üst sıralarda yer alan doğal arama sonuçları dışında yer alan bir diğer arama sonucu da ücrete tabi olanıdır.

Arama motorunun bu hizmetinden yararlanmak için, o arama motoruna ait olan pazarlama koluna ait bir hesabınızın olması gerekmektedir. İşte Google için bu pazarlama kolu Google Adwodrs’tür.

Bütçenizi kendi istediğini şekilde belirleyip yönetebildiğiniz, dilediğiniz zaman reklamlara ara verip, dilediğinizde devam ettirebildiğiniz bir pazarlama kolu olan Google Reklamları ile hedef kitlenize ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Tıklama başına maliyet sistemi ile çalışan Google Reklamları internet pazarlaması yapanlar, büyük ya da küçük ölçekli işletmeler ve reklam verenler için olumlu sonuçlar yaratmaktadır.

Google Adwords özellikle gerçek bir mağazası olmayan, internet üzerinden satış yapan işletmelerin kullanabilecekleri bir hizmettir. Bunun dışında eğer bütçeniz diğer yüksek ölçekli maliyet içeren reklam kollarına yetmiyorsa, küçük ölçekli bir işletme iseniz yine Google Adwords hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yine de tüm bunları yapabilen büyük ölçekli bir işletmeniz var ise, ancak hedef kitlenizi genişletip, marka bilinirliliğinizi yaratmak istiyorsanız Google Adwodrs sizin için de iyi bir yol olacaktır.

Organik arama sonuçlarında hemen üst sıralarda yer alamadığınız durumlarda, yani kısa sürede bunu gerçekleştirmek istemeniz durumunda Google Adwords hizmetini kullanabilirsiniz.

Siz de işletmenizi Google Reklam ağında yer almasını istiyor ve Google Adwords hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Acıbadem Medya ile irtibata geçebilirsiniz.

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.