Yükleniyor

Web Tasarım

Web Tasarımda Kullanılan Programlar

Web Tasarımda Kullanılan Programlar

Web tasarım çalışmaları sırasında en çok kullanılan programlar ve özellikleri şu şekilde:

Adobe Dreamweaver

En çok kullanılan web tasarım programlarındandır. Hem kodlama hem de tasarım işlemlerini bu program sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu HTML düzenleyici sayesinde kod yazarken hem hatalarınızı gösterir, hem de hazır şablonları ile kod yazmak daha kolay bir hale gelir.

Adobe Photoshop

En yaygın kullanılan resim editörlerinden biridir. Web tasarım ve grafik tasarımcıların çoğunlukla kullanmayı tercih ettikleri bu program, her türlü görseli düzenlemeye imkan tanırken web sayfalarını da düzenlemenize yardımcı olur. Web sitesinde kullanılacak görselleri düzenleyip, yeni kompozisyonlar yaratabilirsiniz. Hayal gücünüzün izin verdiği doğrultuda istediğiniz çizimleri yapabilir ve oluşturduğunuz web sitenize istediğiniz çizimleri ekleyebilirsiniz.

Adobe Fireworks

En iyi grafik editörü programlarından biri olan Fireworks, hızlı uygulama ara yüzleri ile web tasarımcılara yardımcı olmaktadır. Adobe Dreamweaver ve Adobe Flash ile entegre tasarlanmıştır. Pdf dönüştürücüsüne sahip olan program ile bir jpg dosyasını, HTML ve CSS kodu haline dönüştürebilirsiniz.

Adobe Flash

Bir vektörel grafik yazılımıdır. En güncel sürümü CS6 olan bu yazılım ile hareketli web siteleri yapmanız mümkün. Ancak bütün olarak flash tasarlanmış web sayfaları tercih edilmemektedir.

MySql

Hızlı ve sağlam bir veritabanı yönetim sistemi olan MySql ,açık kaynak kodlu veritabanı yazılımıdır. Web sunucularında en çok kullanılan veritabanıdır.

Notepad++

Notepad++C++ ile saf Win32 API ve STL ile geliştirilmiş GPL ile dağıtılan açık kaynak kodlu bir kaynak kod düzenleyicisidir. Bir çok dile destek veren arabirime sahip olan Notepad++ temel özellikleri arasında Söz dizimi renklendirmesi ve söz dizimi katlama, çok sayıda yazılım diline ait kodu görüntüleme ve uygun biçimde renklendirme sayılabilir.

HTML kodlarının içine yazılarak ya da farklı bir CSS dosyası oluşturularak işlem yapılabilir. CSS, bir HTML elementinin nasıl görüneceğini belirleyerek, siteyi görselleştirir.

W3 Standartları

World wide web consortium 'un getirdiği yeni standartlar. Web siteleriniz bu standartlara uygun olarak kodlandığında arama motorlarında daha kolay indekslenir.

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.