Yükleniyor

Web Tasarım

ACIBADEM MEDYA İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

ACIBADEM MEDYA İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ ( CMS )


İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR ?

İçerik yönetim sistemleri, web site sahibinin yada erişim yetkisi verdiği diğer kullanıcıların kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığı Site Yönetim Panelini kullanarak web sitesinde yer alan içeriği (yazı, resim vs) değiştirebildiği, yenilerini ekleyebildiği sistemlerdir.

İnternet üzerinde çalışan bu sistemler dünyanın heryerinden internete bağlanılan herhangi bir bilgisayardan kolay ulaşılabilir ve bilgisayarınıza herhangi bir program kurmadan kolayca çalıştırılıp kullanılabilirler.

İçerik yönetim sistemlerindeki kolay güncellenebilirlik sayesinde, web sitenize yüklemek istediğiniz bir içeriği, fiyatlarınızdaki değişikliği veya yeni oluşturduğunuz bir projeyi kolayca internet sitenize aktarabilir ve sitenizi sürekli güncel tutabilirsiniz.

ACIBADEM MEDYA KOLAY İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİNİ KİMLER KULLANMALIDIR ?

1-) Çok sayıda sayfadan oluşan bir web sitesi isteyenler
2-) Web sitesini sürekli güncel tutmak isteyenler
3-) Yeni çıkan Türk Ticaret Kanununa uygun internet sitesi sahibi olmak isteyenler

KOLAY İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİNİN FAYDALARI NELERDİR ?

1-) Web Sitenizi yönetmek için web tasarımcıya ya da teknik personele ihtiyacınız olmaz.
2-) Web sitenizi sık sık ve çok hızlı şekilde güncelleyebilirsiniz.
3-) Web sitenizde yaptığınız güncellemeler web sayfalarınıza hemen yansır.
4-) Yaptığınız güncellemeler için herhangi bir ödeme yapmazsınız. Bu sayede masraflarınız azalır.

Web sitenizi kolayca güncellemek ve Yeni Türk Ticaret Kanununun öngördüğü bilgileri sürekli olarak web sitenize kolay ve masrafsız olarak yüklemek için Acıbadem Medya Kolay İçerik Yönetim Sisteminden faydalanın...

Lider Web Tasarım Firması

Web TasarımıAcıbadem Medya

Web tasarım Acıbadem Medya profesyonel web tasarım şirketidir. Kaliteli yazılım altyapısı ile SEO dostu internet siteleri üretir.Tüm zamanımızı profesyonel web siteler üretmek için kullanırız. Web Tasarım konusunda uzman olan ekibimiz ile profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarım konusunda İstanbul'da şirket ve kurumlara kaliteli, işlevsel ve çözüm odaklı web tasarım projeleri oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz tüm web tasarım projelerinde kullanıcı dostu url (SEF Url) kullanmaktadır. Ayrıca site içi optimizasyonu yapılmış web sayfaları ile arama motorları tarafından kolay index alan siteleriniz daha fazla görünür hale gelir.

Acıbadem Medya ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı web tasarım çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin internetten en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web tasarımın nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

Web dünyasında nasıl yer almak istiyorsanız, o şekilde çalışarak en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

İhtiyacınız olan, kullanıcı dostu ve son teknolojiyle tam uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Sahip olmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Sizde en etkili tanıtım aracı olan Dijital dünya'da Acıbadem Medya web tasarım şirketi ile yerinizi alın. Web Tasarım, Web Yazılım, SEO, E Ticaret projeleri için profesyonel çözümler.

Web sitesi tasarımı beklentilerinin farklı olabileceğini biliyor ve buna bağlı olarak çözüm üretiyoruz. Hazır Web tasarım paketlerinden size uygun olanı tercih edebilir ya da tamamen size özel web tasarım hizmeti talep edebilirsiniz. Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracı :

Web Tasarım Fiyatları
Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır. Reklamı yapılmayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı bilinmektedir. Web dizayn çağın en etkili tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Bir web tasarım ne kadar kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanırsa, firmanızın müşterilerinize verdiği güven o kadar artacaktır. Web sayfaları ziyaretçileri tarafından kolay anlaşılır olmalıdır. Firmanızın faaliyet konusunu mümkün olan en kısa süre içerisinde ziyaretçilerinize aktarmalıdır.

Tüm bunların yanında oluşturulacak olan Web Tasarım projenizin altyapısı, arama motoru ile uyumlu olmalıdır.